Hakkımızda

Düzce ovasının bereketli toprakları üzerinde,
3 bölgede 7 farklı lokasyonda 600.000 m² üretim kapasitesine sahibiz.

Misyonumuz

Dört mevsimin yaşandığı, iklim, toprak, ekolojik zenginlikler bakımından bereketli olan ülkemizde üstlendiğimiz projelerin müşteri memnuniyeti açısından fark yaratması koşullarını doğru ve yerinde kullanarak dünya standartlarında üretim yapmak ve sektöre yön vermek.

Vizyonumuz

En son teknolojik sisteme sahip donanımlı makineler ile yaratıcı tecrübeler sayesinde çevresinin potansiyelini ve ihtiyaçlarını önceden görebilen, yenilikleri takip eden, tasarım ve planlamalarında bu yenilikler sayesinde uluslararası tanınan markalar arasında yer almak.

Fidanlığımız

Eduka Botanik 2012 yılının sonbaharında Düzce ovasının bereketli toprakları üzerinde ve 50.000 m² alanda üretim faaliyetlerine başlamıştır.

Başlangıçtan günümüze kadar hedeflerimizin ilki olan, en son teknoloji imkânlarını en verimli şekilde kullanarak, dünya standartlarında kaliteli üretimi en iyi seviyede gerçekleştirmiştir. Bu doğrultuda 2018 yılsonu itibari ile 25.000 m² saksılı alan ve 10.000 m² serasıyla 3 bölgede 7 farklı lokasyonda 600.000 m² üretim kapasitesine ulaşıp sektörün önde gelen markalarından biri haline gelmiştir.

Eduka Grup şirketlerinden biri olan Eduka Botanik grubun diğer şirketlerinde olduğu gibi sektörün en önde gelen markalarından olmayı başarmıştır. 2019 yılı itibariyle ikinci hedefi olan pazarın ihtiyaç duyduğu, bilinen, sevilen bitkilerle beraber trend bitkileri de saksılı ve rootballı olarak pazarın hizmetine sunmaya başlamıştır.